יצירת קשר עם ווטרפרונט מערכות מים תת כיוריות יצירת קשר עם ווטרפרונט מערכות מים תת כיוריות

100 ימי התנסות בחינם למערכת RAPID

5 סיבות למה כדאי לכם להתחיל להשתמש במסנני מים

5 סיבות למה כדאי לכם להתחיל להשתמש במסנני מים

המים ממלאים תפקיד חשוב ומשמעותי בחיינו, בעיקר בכל הנוגע לכמות השתייה היומית הנדרשת. לפיכך, חשוב מאוד לוודא כי המים שאנחנו צורכים הם אכן איכותיים ונקיים מכל לכלוך וסוגים שונים של מזהמים, כאשר אחת האפשרויות הטכנולוגיות והמתקדמות של ימינו היא להשתמש במסנני מים

מקפידים לשתות מים?

אין ספק כי המים ממלאים תפקיד חשוב במספר תחומים בחיינו, כאשר אחד הביטויים לכך הוא השפעתם על הבריאות והתפקוד שלנו באמצעות הקפדה של שתיית מים בכמות מספקת. צריכת כמות המים המומלצת תסייע לנו לשמור על ערנות גבוהה, מראה עור צעיר ובריא, מניעת מחלות שונות ועוד. לאור החשיבות הרבה של צריכת מים והשפעתם הניכרת על איכות חיינו, חשוב לוודא כי המים שאנחנו צורכים הם איכותיים ונקיים מכל מיני לכלוכים ומזהמים שונים, הנמצאים בכמויות די גבוהות במערכת הצנרת הביתית שלנו.

מהם מסנני מים?

צריכת המים הביתית המתקדמת והיעילה של ימינו, מתבצעת באמצעות ברי המים השונים או באמצעות מערכת מים תת כיורית, כאשר באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו, ניתן לוודא כי המים שאנחנו שותים הם אכן צלולים ונקיים באמצעות סינון מים, המבוצע באמצעות התקנת מסנן מים בצנרת הביתית. פעולת סנן מים מתאפשרת באמצעות מגוון טכנולוגיות, החל ממחסום פיזי עדין ועד מסננים הפועלים בתהליך כימי או ביולוגי. כך, ניתן למצוא כיום מגוון סוגי מסנני מים, ביניהם מסנן אבנית, מסנן פחם פעיל, מסנן מכני ועוד, כאשר לכל אחד מהמסננים יכולת ושיטת סינון מיוחדת משלו.

כל הסיבות להתחיל ולהשתמש במסנני מים

לצד השימוש ההולך וגובר באמצעים המתקדמים לצריכת המים הביתית, המייתרים את הצורך בקניית בקבוקים והסחיבה שלהם עד לפתח הבית, גם המודעות לסכנה הנמצאת בחיידקים והמזהמים השונים בצנרת הביתית הולכת וגוברת ואם עדיין אין לכם מסנני מים לצורך טיהור מים וניקויים, הנה כל הסיבות שיגרמו לכם להתחיל ולהשתמש במסנן כזה:

  • בריאות – לא כולנו מודעים לכך, אך כפי שהזכרנו, בצנרת הביתית שלנו נמצאים מגוון לכלוכים ומזהמים – אבנית, חיידקים ועוד. מסנני אבנית והחיידקים השונים יאפשרו לנו ליהנות ללא הגבלה ממים נקיים וצלולים.
  • שמירה על הסביבה – שימוש במסנן מים מייתר למעשה את הצורך לקנות בקבוקי מים העשויים מפלסטיק, הנחשב לחומר מזהם ביותר.
  • פעולת סינון מתמשכת – התקנה והחלפה של מסנן המים מבוצעת בתדירות של חצי שנה בערך ומאפשרת לנו ראש שקט ובטוח לאורך כל התקופה הזאת. בנוסף, את החלפת הסנן ניתן לעשות באופן עצמאי ובכמה צעדים פשוטים.
  • חיסכון בכסף – בהמשך לכך שאנחנו כבר לא צריכים לרכוש בקבוקי מים, הרי שמלבד השמירה על הסביבה הרווחנו כאן גם חיסכון בכסף, המצטבר עם הזמן לסכומים מהותיים.
  • הארכת חיי המדף של הברזים – הצטברות אבנית היא אחת הגורמים המשמעותיים לבלאי מוגבר של הברז. באמצעות מסנן מתאים, הפועל לסינון האבנית, תוכלו גם לשמור על הבריאות שלכם וגם להאריך את חיי המדף של הברזים.

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי עבור שימוש במסנני מים? אנחנו ב- WaterFront נשמח לעמוד לרשותכם. צרו קשר באמצעות טופס צור קשר או חייגו 074-7665630

מאמרים וטיפים נוספים